Sanal Deniz – Online Meze ve Deniz Ürünleri Satışı

Sanaldeniz.com iki bin yirmi bir yılında kurulan İstanbul’un yirmi bir ilçesinde hizmet veren on beş farklı deniz ürününde toplam elli çeşit meze hizmeti veren bir online meze siparişi sitesidir. Şu anda yalnız İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermektedir ilerleyen günlerde hizmet alanını genişletmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Deniz ürünleri siparişi konusunda yeni olsa da kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir. Özellikle soğuk meze siparişlerinizde sipariş ettiğiniz mezeleriniz kapınıza kadar soğuk zincir araçlarla getirilmekte, tazeliğinden ödün vermemektedir. Hız konusunda ise her türlü toplu ya da bireysel sipariş için saat öğle on ikiye kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilmektedir (Aynı gün teslimat açık olan bölgelerde 23,00 ekspres bölgelerde 24.00’e kadar teslimat sürmektedir).

Aynı zamanda Sanaldeniz.com müşteri memnuniyetine oldukça önem göstermekte her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi Destek Hattı: 0 (850) 346 27 06 üzerinden almakta. Aynı zamanda teknolojik ve İnovatif bir şirket olan Sanaldeniz.com’un Google Play ve App Store’de uygulaması bulunuyor uygulama içi siparişlerde yüzde yirmi indirim de mevcut.

Sanaldeniz.com’un sattığı ürünler ise ağırlıklı olarak sofraların vazgeçilmezi meze. Satış sitesinde on beş farklı deniz ürününde elli çeşit soğuk meze bulunmakta. Deniz ürünleri siparişiOnline meze siparişi ve soğuk meze siparişi konularında gerek hız gerek tazelik gerekse müşteri memnuniyeti gibi avantajlarından dolayı İstanbul’da tercih edilmesi gereken bir Online meze siparişi sitesi.

Sanal Deniz