Scroll to top
Creaception Logo
© 2021 TÜM HAKLARI SAKLIDIR
SOSYAL MEDYADA BİZ
01.

Kalite

Creaception Digital ile çalışmaya başladığınızda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve kullanıcı deneyimi analizlerinin yapılması ile başlayan süreç, şiir gibi yazılan kodların projenize hayat vermesiyle devam eder.

02.

Şeffaflık

İlk temas anından, toplantı ve teklif süreçleri ile başlayan güçlü iletişim, her aşamada net ve açık bir dille ihtiyaçların belirtildiği proje planlaması olarak sunulur. Süreçteki iletişim gücümüz ve şeffaflığımız ihtiyaçlarınızın daha net ortaya çıkmasını da sağlayacaktır.

03.

Süreklilik

Dönemlik patron şirketleri değil, kurum kültürüne sahip nesiller boyu profesyonel olarak yönetilecek şirketler hedefliyor, dijital varlıklarımızı da bu misyonla kurguluyoruz.

04.

Performans

Beynimiz dünyanın en hızlı işlemcisine sahiptir. İnsanoğlu ve teknoloji karşılıklı etkileşim içerisinde değişen bir grafiğe sahiptir. Yıllar önce insan beyninin ilk 9 saniyede karar vermesi günümüzde 6 saniyelere düşmüş, artan internet ve teknoloji hızları ile yeni nesilde bu süre daha da azalmaktadır.

Services

Tanıtım Videosu

Soruların cevaplarını özenle seçtik

Daha yakından tanışabilmek için soruları cevapladık

Biz yazılıma, teknolojiye, internete gönül vermiş ve standartlaşan, kemikleşen, alışılagelen her işten uzaklaşmak için kabuklarını kırmaya çalışan bir ekibiz.

Web Tasarım Nedir?

Kurumların ya da bireylerin kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

SEO (Arama Motoru Optimizas)

SEO Arama Motorlarında ilk sayfada çıkmak için yapılan çalışmadır. Google seo örnek (SU ARITMA) kelimesinde web sitenizin ilk sıralarda çıkması için gerekli çalışmadır. Bu çalışmanın web sitenizin kalıcı bir şekilde Google ana sayfasında bulunmasına yarar sağlar.

Clients

Sizin markanız neden burada olmasın?

Başarılı projeler başarılı markalar çıkarır

Farklı sektörlerden mutlu ve başarılı müşterilerimizin markalarını gururla sunuyoruz.