Yeni Nesil E-Ticaret

Kolay Yönetilir E-Ticaret

Premium E-Ticaret

Müşteri Odaklı E-Ticaret

Gelirinizi Hemen Arttırın

Creaception e-ticaret paketlerinden birini satın alarak dijital işletmenizi kurun. Müşteri potansiyelinizi artırın ve yükselen satışların keyfini çıkarın.

Hemen Teklif AlPaketlere Göz At (Yakında...)

Geliştirilebilir Altyapı

Hızlı ve Kesintisiz Erişim

Lisans Yenileme Ücreti Yok

İş Modelinize Uygun Modüller

SEO Destekli Tasarım

Mobil Uyumlu Arayüzler

Birbiriyle Entegre Çalışan Servisler

Kolay Ödeme ve Düşük Banka Komisyonları

SSL Sertifikası

E-Ticaret Nedir?

Elektronik ticaret veya internet ticareti olarak da bilinen e-ticaret, interneti kullanarak mal veya hizmet alım satımı ve bu işlemleri gerçekleştirmek için para ve veri aktarımı anlamına gelir.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

E-Ticaret’in ne olduğunu öğrendikten sonra ikinci aşama nasıl yapıldığını öğrenmektir. E-Ticaret, offline ticaretten çok farklı görünse de aslında bu ticaretin de yapımı aşamasında offline ticarete benzer aşamalardan geçtiğinizi göreceksiniz.

E-Ticaret Başarı Sırları Nedir?

E-Ticarette nasıl başarılı olunur? E-Ticarette başarının sırları? E-Ticarette başarı için ne yapmalı? Başarılı bir e-ticaret sitesinin özellikleri nelerdir?

E-Ticarette başarılı olmak için yapmanız gerekenler bir yemek tarifi kadar net olmasa da bu iş tıpkı bir yemek yapmak gibi herkesin kendi lezzetini yakalamasıyla neticelenir.

E-Ticarette Ne Satılıyor?

E-ticaret sitelerini sınıflandırmanın birçok yolu vardır. Bunları sattıkları ürün veya hizmetlere, işlem yaptıkları taraflara ve hatta üzerinde kurulu oldukları yazılım altyapılarına göre ayırabiliriz.

Sanal Pazaryeri Ne Demektir?

E-ticaret işlemleri, satıcılar ve müşteriler arasındaki işlemleri kolaylaştıran siteler olan pazaryerleri yani online pazarlarda da gerçekleştirilebilir.

Öne Çıkan Projeler

Zevkle yaptığımız, sonucunda mutluluk hormonları salgıladığımız müşteri projelerimizden bazıları burada sergilenmektedir.

Kimlerle Çalıştık?

Türkiye'nin ve dünyanın ünlü markalarından KOBİ'lere kadar 250'den fazla markaya hizmet verdik. Müşterilerimizi seviyoruz ve onlar için yaptıklarımızla gurur duyuyoruz.